16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ Золота осінь у дендропарку «Веселі Боковеньки» – це варто побачити (ФОТО)

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

Золота осінь у дендропарку «Веселі Боковеньки» – це варто побачити (ФОТО)

5

До дендропарку «Веселі Боковеньки» нарешті прийшла справжня золота осінь. Це пора, коли хочеться побільше бути на природі і насолоджуватися жовтим листям, яке розкидає навколо вітер.

2 1

Ще навкруги є зелене: і трава, і дерева, але поміж зелені, наче вогнище, палахкотить жовте чи червоне дерево. Килими з жовтого листя вкривають землю біля дерев, інформує сайт Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

3

Застиг у чеканні невеличкий  ставок. Вода в ньому тиха, наче задумлива. А посередині острівець Молодіжний, на ньому молоді берізки розпустили свої золотаві коси.

4

Дмухнув вітерець – і жовте листя опустилося на поверхню води і злегка погойдується. По небу пливуть невеличкі хмаринки і теж зазирають у спокійну гладь озерця, милуються своєю красою і тихенько пливуть далі.

6

Така вона – чарівна осінь у дендропарку «Веселі Боковеньки». Якщо цього сезону ви ще не відвідували парк – обов’язково знайдіть час та побувайте там. Справжня краса природи того варта, вважають працівники парку.