20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ Михайло Мохонько: Понад десять років очолюю кіровоградську ветеранську організацію «Союз Чорнобиль України»

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

Михайло Мохонько: Понад десять років очолюю кіровоградську ветеранську організацію «Союз Чорнобиль України»

2677 n

Сьогодні, 14 грудня, вшановується пам’ять учасників ліквідації Чорнобильської катастрофи.

25299157 n

Одним із тих, хто вийшов на двобій із мирним атомом, – є кропивничанин Михайло Мохонько. На фото він разом із дружиною Ольгою та дочкою Оленою, які працюють на викладацькій роботі в машинобудівному коледжі Центральноукраїнського технічного університету.  

«Уже понад десять років я очолюю міську ветеранську організацію «Союз Чорнобиль України» у складі понад 1120 членів організації, яка увійшла до Кіровоградської обласної координаційної спілки чорнобильських організацій «Союз Чорнобиль» разом із ще сімома громадськими організаціями і двома комітетами, – розповідає Михайло Мохонько. – Наше завдання – надання  соціального захисту постраждалим та учасникам аварії на Чорнобильській АЕС. Про останню інформуємо школярів під час зустрічей. До речі, у п’ятницю члени нашої організації зустрічатимуться з дітьми у спеціалізованій загальноосвітній школі № 14 Кропивницького».   

Ще один «чорнобилець» – мій товариш, поет, член Національної Спілки письменників України, який нині  дуже хворіє, Сергій Колесников – переможець і лауреат престижних літературних конкурсів на Кіровоградщині.   

Ось так і тримаються разом ті, хто свого часу рятував життя іншим, забуваючи про своє власне.  

Анатолій Саржевський,

фото автора