20листопада2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ Топ-10 порад екстрасенса Олени Курилової

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

Топ-10 порад екстрасенса Олени Курилової

Перша порада – для вашого успіху у цей день. Якщо належить відповідальний захід, складний іспит або ви повинні будете прийняти важливе рішення. 

allenУвечері, напередодні дня підготуйте своє взуття до завтрашнього дня. З вечора поставте туфлі на порозі носками до виходу. Вранці взувшись, переступити через поріг треба правою ногою.

Друга порада – для посилення цієї програми використовують червону нитку з вовни або бавовни. Довжина цієї нитки заміряється від кінчика середнього пальця руки до ліктя. І в’яжеться 12 вузлів. На кожен вузол примовляти: «Я хочу, щоб справа зійшлася» і так 12 разів. Нитка кладеться під килимок перед порогом, і ви її завтра переступаєте правою ногою. Це чудова, багато разів перевірена біла магія.

Третя порада – по можливості обзаведіться підковою. Справжньою або сувенірною. Нехай хтось із ваших близьких символічно викине її в траву або сховає. А ви, звичайно, знайдете. Іноді це перетворюють у гру тепло/холодно, як у дитинстві. Знайдена вами підкова прикріплюється над дверима ріжками вгору. Все одно де – з вулиці або зсередини. Над вхідними дверима. Так ви придбаєте символ удачі й благополуччя для вашого будинку. Особисто мені звідусіль зносять старі кінські підкови. І я їх наговорюю протягом 40 днів. Але це вже професійна магія. Вам достатньо просто «знайти» підкову. Здавна вважалося, що той, хто знаходить підкову – знаходить удачу.

Четверта порада – якщо раптом уся сім’я почала хворіти й цьому немає жодного логічного пояснення, то для якнайшвидшого одужання, простирадло, на якому спить хворий, щоранку на світанку символічно витрусіть у вікно й проговоріть  «Новий день – нова їжа, новий день – нове здоров’я». Для себе я розумію, що даний обряд дозволяє на енергетичному рівні позбутися від хвороб. Дуже добре робити три поспіль на зменшення місяця, на світанку.

П’ята порада – у різдвяну ніч, на світанку, як кажуть, з першою зіркою можна залучити гарне й позбутися від поганого у вашому домі та у вашому житті. Для цього використовують сокиру. Можна декоративний топірець. Але тільки не той, яким рубали м’ясо. Він приноситься в будинок заздалегідь й на світанку відкриваються двері та на порозі символічно легко вдаряється тупою стороною сокири об поріг. При цьому говорити: «Прибиваю, прибиваю, до будинку закликаю…. Здоров’я, багатство, успіх, любов…» Сміливо перераховуйте все, що вам би хотілося. При цьому стійте обличчям у відчинені двері на порозі свого будинку. Ви відкриваєте двері для хорошого, зустрічаєте добро, як гостя у своєму домі. Потім виходьте на вулицю за порогом дверей, обличчям на вхід, але знаходьтесь на вулиці, стукайте по порогу вістрям, «Вирубую, виганяю, прибираю» і перераховуєте хвороби скандали…

Шоста порада – для тих, у кого все виходить, раджу, щоб усе довше утримати в своїх руках. Будьте вдячні. Вмійте дякувати давайте відкуп у вигляді пожертвувань та подарунків. При цьому не можна вимовляти слово відкуп, але обов’язково думати або прошепотіти фразу «хай не збідніє рука, що дає»

Сьома порада – символічна цифра сім – сім’я. Для тих, хто хоче створити сім’ю, але ще не зустрів свого коханого, ворожіння у період масниці – не гріх, а народні традиції. Дівчатам дозволяється підглянути за своїм майбутнім та побачити підказки.

Восьма порада – якщо в будинку загострилася обстановка і ви стали сильно скандалити, то займіться своєю кухнею. Запам’ятайте – якщо ви лаєтеся в процесі приготування їжі, то ця їжа отруєна енергетикою скандалу. Вбирають її в себе навіть тарілки. Ось чому при сварках б’ється посуд. Люди інтуїтивно позбавляються від негативу. Лікуйте стосунки в сім’ї, їжею яку готуєте з любов’ю і добрим посилом. Особливо солодке питво. Я обожнюю компоти й домашнє варення і завжди користуюся цим.

Дев’ята порада – це, здавалося б, дуже банальна порада, але дуже глибока та мудра насправді. Не рий собі яму сам, не плюй в криницю, не суди та не будеш судимий. Я бачу скільки горя люди самі собі творять, коли беруть на себе місію суддів та катів. Часто жертва їхньої злоби буває невинною. Це вічна проблема стосунків: свекруха – невістка, сестри – родичі. Зарийте сокиру війни! Ніколи нікого не проклинайте. Навіть лиха жінка-свекруха вона «своя кров». І вже є чи будуть діти від цієї крові. Думайте про їхню долю.

Десята порада – формуйте себе та свій світогляд самостійно. Тільки цікава людина буде цікава й іншим. Розвивайте себе духовно. Замість того щоб злитися на весь світ і впадати в депресію. Як це зробити? Не боятися будувати плани і ставити собі завдання, навіть прописувати їх на листку і обставляти колом зі свічок. Я використовую 12 свічок. Можна у спеціальній підставці або на тарілці. Аркуш паперу кладеться під неї. Піднімайте себе енергетично на нові висоти. Шукайте місця сили. Природні або це можуть бути храми, монастирі. Умійте користуватися техніками енергетичного захисту. Не дайте себе розірвати енергетичним вампірам.