21березня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ Кропивницький: підписання медичних декларацій триває без перешкод?

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

Кропивницький: підписання медичних декларацій триває без перешкод?

У медичних закладах Кропивницького триває підписання декларацій із лікарями первинної ланки.  Керівництво міста запевняє, що процес йде без перешкод. А чи насправді так?

02 4

Днями відвідала дитячий медичний заклад для вирішення деяких питань, одним із яких було – саме підписання декларації для дитини.

Мені повідомили, що я маю принести необхідні документи і... стати в чергу. Але довжина цієї черги – кілька днів, адже через те, що комп’ютерна мережа закладу сильно зависає, аби внести данні та отримати необхідний код на телефон, треба чекати. Обслуговування великої кількості користувачів одночасно призводить до того, що виконання команди кожного кліка мишки триває декілька хвилин, а то й годин.

Також комп’ютер, куди вноситься інформація, знаходиться в іншому від лікаря кабінеті. Тобто, лікар має залишити інших пацієнтів і провести зі мною кілька хвилин, а то й годин. 

Сподіваюсь, що такі випадки є винятком й скоро процес підписання декларацій стане значно простішим, адже, як бачимо, це незавжди легко як для пацієнта, так і для лікаря.

Наталія ПЕЛЕХАТА