23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. КОЛОНКИ У Кропивницькому рекламодавці роблять чоловіків імпотентами

З ПЕРШИХ УСТ | НОВИНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

У Кропивницькому рекламодавці роблять чоловіків імпотентами

У центрі міста, поблизу однієї з найжвавіших зупинок громадського транспорту, уже півроку на білборді рекламується жіноча білизна.

30 5

Нічого дивного в тому не було б, якби не спосіб, в який це робиться.

Кілька місяців молода пані, лежачи на спині і розкинувши довгі ноги, демонструвала міні-плавки, схожі більше на шнурок від кросівок, ніж на відомий атрибут жіночого вбрання. Тепер, заклавши руки за голову, вона привертає увагу перехожих не стільки спідньою білизною, скільки своїми формами. Таке враження, пані закликає чоловіків не до магазину, а до борделя.

Як писали класики літератури, колись чоловіки мліли від того, що їм інколи щастило побачити оголену ніжку пані, коли та виходила з карети чи диліжанса. Нині бачимо не тільки оголену жіночу ніжку, а потім жінки скаржаться, мовляв, от раніше були  чоловіки, не те що нинішні імпотенти.

Про чоловіче здоров'я мали б турбуватися й міські служби, яким належить перевіряти, чи не порушує реклама вимоги закону, моральні норми. Та й жінки мали б уже нарешті протестувати проти використання їх як додатка при рекламі не тільки жіночої білизни, а й автомобілів, яхт, жеребців – продається ж не сама жінка…

Олександр ПІДГОРНИЙ