ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині смертельний урожай забрав життя дитини
- Останнє оновлення: 26 жовтня 2018
Сьогодні, 26 жовтня, вночі у реанімаційному відділенні дитячої обласної лікарні померла 13-річна школярка із Подорожнього Світловодського району.
Дівчина отруїлася дикорослими грибами. Протягом десяти днів медики боролися за життя дитини, але все на жаль закінчилося трагічно.
Це вже другий летальний випадок отруєння дикорослими грибами на Кіровоградщині в 2018 році.
Шановні мешканці області! Будьте уважними! Зараз, після осінніх дощів, коли настає «урожай» дикорослих грибів, не підкоряйтесь звабленню поласувати дикорослими грибами в якості та видовій належності яких ви не впевнені. Адже життя людини, а тим більше дітей набагато цінніше ніж тимчасове харчове задоволення! Небезпека триває!
www.labcentr.kr.ua
Ще.. 