23червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Ще троє грибників із Кіровоградщині – у реанімації

ЗДОРОВ'Я

Ще троє грибників із Кіровоградщині – у реанімації

29 15На Кіровоградщині зареєстровано нові випадки отруєння грибами.

Три мешканці Власівки, які проживають разом у одній квартирі, 28 жовтня повечеряли смаженими грибами зонтиками. Збирали їх у сосновому лісі при виїзді з смт у напрямку Кременчука. 

Уночі всі відчули себе зле, викликали швидку медичну допомогу та були госпіталізовані до реанімаційного відділення Світловодської ЦРЛ.

На даний час хворі у стані середньої важкості знаходяться у реанімаційному відділенні лікарні.

Світловодське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вже вкотре наполегливо рекомендує відмовитись від вживання дикорослих грибів. 

http://svetlovodsk.com.ua