ЗДОРОВ'Я
Ще троє грибників із Кіровоградщині – у реанімації
- Останнє оновлення: 29 жовтня 2018
На Кіровоградщині зареєстровано нові випадки отруєння грибами.
Три мешканці Власівки, які проживають разом у одній квартирі, 28 жовтня повечеряли смаженими грибами зонтиками. Збирали їх у сосновому лісі при виїзді з смт у напрямку Кременчука.
Уночі всі відчули себе зле, викликали швидку медичну допомогу та були госпіталізовані до реанімаційного відділення Світловодської ЦРЛ.
На даний час хворі у стані середньої важкості знаходяться у реанімаційному відділенні лікарні.
Світловодське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області вже вкотре наполегливо рекомендує відмовитись від вживання дикорослих грибів.
http://svetlovodsk.com.ua
Ще.. 