ЗДОРОВ'Я
У Кропивницькому на базі обласного кардіологічного диспансеру практикують майбутні медики
- Останнє оновлення: 10 листопада 2018

Студенти третього курсу міжнародного медичного та другого медичного факультетів Донецького національного медичного університету розпочали курс вивчення пропедевтики внутрішньої медицини на базі обласного кардіологічного диспансеру у Кропивницькому.

У КЗ «Кіровоградськй обласний кардіологічний диспансер» під керівництвом головного лікаря, кандидата медичних наук, викладача кафедри внутрішньої медицини №2 Ганни Сухомлин створено всі необхідні умови для навчання студентів. В навчальному процесі використовуються сучасне медичне обладнання та комп’ютерні засоби. Студенти приступили до вивчення основних методів обстеження хворих, електрокардіографії та інших тем курсу. Окрім цього, вони вивчають роботу основних відділень обласного кардіологічного диспансеру - відділення ішемічної хвороби серця, відділення інтенсивної терапії, рентен-васкулярного операційного відділення, реабілітаційного.

Заняття зі студентами проводять викладачі кафедри внутрішньої медицини №2 – головний лікар кардіодиспансеру Ганна Сухомлин, лікар-реаніматолог-анестезіолог відділення інтенсивної терапії Дмитро Мельничук, доцент кафедри, кандидат медичних наук Олена Гомозова, заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи лікар-кардіолог Ірина Єрьоміна, лікар-невропатолог обласного кардіологічного диспансеру Ольга Мельничук.

Ще.. 