ЗДОРОВ'Я
Медики Кіровоградщини отримали додаткову фінансову допомогу від держави
- Останнє оновлення: 14 листопада 2018
Кіровоградщина отримала 37,7 мільйона гривень для дофінансування галузі охорони здоров'я.
Про це під час апаратної наради повідомив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.
Кошти спрямують територіям, медичним закладам, що мають незбалансовані бюджети, а також будуть профінансовані на послуги із гемодіалізу та інсуліни.
«Із першого дня перебування на посаді, охорона здоров'я була особисто для мене пріоритетом. Ми не випадково сьогодні і в сільській медицині рухаємося на «гарній швидкості». Тому що до цього була зроблена величезна робота з модернізації закладів третього рівня, а це обласна лікарня, обласний госпіталь, обласна дитяча лікарня, онкоцентр, станція переливання крові й інші заклади охорони здоров'я в місті Кропивницький. І в районах немає жодної лікарні, де не були б відремонтовані дитячі та пологові відділення. Є райони і міста, де фактично повністю відремонтовані лікарні», — відзначив очільник області.
http://www.kr-admin.gov.ua
Ще.. 