ЗДОРОВ'Я
Призовий фонд розподілено: захоплюючий фінал спортивного проекту Кропивницького
- Останнє оновлення: 19 листопада 2018
У Кропивницькому визначили переможців другого етапу проекту «Спортивне місто – здорова нація».

Із 35 шкіл-учасників до фіналу потрапили чотири – НВО №17, НВО «Мрія», НВК №26, ЗОШ №2, які продемонстрували неймовірну енергетику, згуртованість, вправність, любов до спорту, бажання вести активний та здоровий спосіб життя.

Цьогоріч вдруге перше місце із призовим фондом 200 тисяч гривень посіла ЗОШ №17.
Срібними призерами, також вдруге, стала команда НВК №26, вони отримають 100 тисяч.
Третє місце вибороли представники НВО «Мрія» – 50 тисяч гривень, IV – ЗОШ №2 – 20 тисяч.
Півфіналісти, що посіли V-XII місця, отримають 10 тисяч гривень.
Змагання, ініційовані народним депутатом України Олександром Горбуновим, дають можливість кропивницьким школам закупити обладнання у рамках цільової субвенції.

У нагородженні переможців взяв участь лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк, який цього дня перебував в обласному центрі із робочим візитом.
Ще.. 