ЗДОРОВ'Я
У Кропивницькому, через погіршення погодних умов, почастішали звернення містян до травмпунктів
- Останнє оновлення: 22 листопада 2018
Ожеледиця на дорогах та тротуарах Кропивницького стала причиною збільшення кількості звернень до лікувальних закладів містян.

«20 листопада за добу ми прийняли 31 травмованого. На 15.00 21 листопада до нас вже звернулося 23 людини. Усім поставлений діагноз – перелом. Із погіршенням погодних умов травматизм збільшився», – про це повідомив завідувач травмпункту Кропивницького Олександр Костенко.
Канал «Кіровоград»
Ще.. 