ЗДОРОВ'Я
Юні гімнастки Кропивницького стали переможницями змагань у Дніпрі
- Останнє оновлення: 29 січня 2019
Із 25 по 27 січня у Дніпрі пройшло V Відкрите першенство СК «Зевс» з художньої гімнастики пам’яті тренера Людмили Колесової.

У змаганнях взяли участь близько 600 гімнасток із 33 команд України.
Юні грації ДЮСШ №3 міської ради Кропивницького Анна Мацько, Надія Василишина, Марія Павлова, Анна Лакатош, Дарина Григорьєва, Погринчук Валерия гідно виступили на цьому турнірі, продемонструвавши високі спортивні досягнення та здобувши цілий комплект нагород у своїх вікових категоріях.

Підготували спортсменок тренери Людмила Виноградова та Марія Костанді.
Ще.. 