23травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині завершилили реконструкцію спортивної зали, адаптованої для людей із особливими потребами

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині завершилили реконструкцію спортивної зали, адаптованої для людей із особливими потребами

1103190309

Завершилили реконструкцію спортивної зали у Богданівці, яку розпочали ще в 2017 році.

1103190307

На капітальний ремонт витратили майже 4 мільйони гривень, більшу частину яких інвестувала держава. Співфінансування з районного бюджету становить 800 тис. грн., про це йдеться на сайті ОДА.

1103190304Перекрили дах приміщенні, провели фасадні роботи, підвели водопровід та каналізацію, облаштували санвузли та душові, встановили систему опалення, вентиляційну систему та силове обладнання, замінили вікна та двері, виконали внутрішній ремонтн у кабінетах, роздягальнях, технічних приміщеннях.

Особливістю спортивної зали є екологічне, безпечне та сучасне наливне покриття підлоги з резиновою крихтою, що призначене для професійних спортивних приміщень.

У приміщеннях спортивної зали встановили нові меблі, комп’ютерну техніку, придбали спортивне обладнання та необхідний спортивний інвентар.

Спортзала адаптована для відвідування осіб з інвалідністю.

"Для нас є принциповим питання здорового способу життя підростаючого покоління. Наш проект "Здоров'я наших дітей" охоплює багато напрямків. І безумовно фізкультура і спорт – займають у ньому важливе місце", – підкреслив голова ОДА Сергій Кузьменко під час відвідин Богданівки.