ЗДОРОВ'Я
Двоє кропивницьких плавців здобули три золотих нагороди в розіграші Кубку України
- Останнє оновлення: 07 травня 2019
Упродовж чотирьох днів, із 01 по 04 травня у Кам’янському тривав розіграш Кубку України з плавання серед спортсменів з інвалідністю.

Про це повідомляє прес-служба міської ради Кропивницького.
У змаганнях взяли участь 175 учасників із 22 команд.
Вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 управління молоді та спорту міської ради успішно презентували Кропивницький на престижних змаганнях.
Ольга Свідерська виборола золото вільним стилем на дистанції 50 метрів, дві срібні нагороди – 50 метрів у комплексному плаванні та 50 метрів брасом і бронзову медаль у запливі 50 метрів на спині, а її одноклубник Андрій Деревінський здобув дві золоті нагороди: 50 та 100 метрів вільним стилем.
Ще.. 