21серпня2019

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Схвалили одноголосно: у Кропивницькому комісія облради підтримали петицію про придбання МРТ для дитячої лікарні

ЗДОРОВ'Я

Схвалили одноголосно: у Кропивницькому комісія облради підтримали петицію про придбання МРТ для дитячої лікарні

Днями пройшло засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та інвестицій, на якому за участю членів ініціативної групи розглянули електронну петицію «Народний томограф «Софія» про придбання магніто-резонансного томографа для Кіровоградської обласної дитячої лікарні.

05 19 73

Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада.

Постійна комісія одноголосно підтримала петицію та вирішила внести на розгляд сесії обласної ради питання «Про розгляд електронної петиції «Народний томограф «Софія».

Депутати також рекомендували облдержадміністрації під час внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, розподілу субвенцій та дотації з державного бюджету місцевим бюджетам розглянути звернення Кіровоградської обласної дитячої лікарні щодо придбання апарату МРТ, апаратів штучної вентиляції легенів для реанімаційного відділення та ендоскопічного обладнання.

Нагадаємо, У Кропивницькому триває збір підписів під петицією «НАРОДНИЙ ТОМОГРАФ «СОФІЯ» – придбання апарату МРТ для дитячої обласної лікарні».

23 листопада 2018 року трирічна Софійка Зайченко померла в реанімації Кіровоградської дитячої обласної лікарні, тому що медики не змогли вчасно діагностувати хворобу через відсутність на території лікарні магнітно-резонансного томографу (МРТ).

Ії мати Тетяна Зайченко ініціювала збір підписів громадян під зверненням до депутатів Кіровоградської обласної ради з метою придбання томографа для дитячого медичного закладу.

Протягом трьох днів ініціативній групі вдалося зібрати 2965 підписів. Але депутатський корпус Кіровоградської обласної ради не проголосував ЗА виділення з обласного бюджету коштів на придбання апарату МРТ для дитячої обласної лікарні у 2019 році.

Втім, учасники ініціативної групи «Народний томограф «Софія» не змирилися з відмовою депутатів обласної ради і прийняли рішення створити електронну петицію на підтримку придбання апарату МРТ.