21вересня2019

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Мрій та дій: у Кропивницькому розпочався благодійний арт-пікнік, на учасників якого чекають чимало сюрпризів (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

Мрій та дій: у Кропивницькому розпочався благодійний арт-пікнік, на учасників якого чекають чимало сюрпризів (ФОТО)

Сьогодні,  3 червня, у Кропивницькому пройшов другий благодійний арт-пікнік під назвою «Крила добра творять дива. Мрій та дій!».

03 21

Учасниками заходу стали учні гімназії імені Тараса Шевченка, які разом із учителями та батьками цього літнього дня зібралися у Ковалівському парку, аби підтримати тих, хто зараз потребує допомоги.

03 14

Усі кошти, зібрані сьогодні підуть на підтримку підопічних громадських організацій «Біла квітка», «Серце матері» та обласного госпіталю для ветеранів війни.

03 17

03 12

На школярів чекали захоплююча ранкова руханка, цікаві тематичні локації, танці, майстер-класи, спілкування із творчими людьми.

Та головною подією – став забіг «Заради життя», під час якого усіохочі не намагалися вибороти право на перемогу, а навпаки, згуртовано дали зрозуміти, що разом можливо все.

03 16

03 18

03 15

У пікніку також узяли участь представники влади міста, Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка, патрульної поліції Кропивницького, агенції сталого розвитку «Хмарочос», 3-ого окремого полку спецпризначення  імені Святослава Хороброго, Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг, кав’ярні «Кекс-бар».

«Займатися спортом мені особисто дуже подобається. Сьогодні ось долучився до цієї доброї справи разом із своєю донькою Варею. Я бажаю усім гарного бадьорого ранку та позитивного заряду, який має з вами залишиться, як мінімум, до кінці цього тижня. А для того, аби цей ранок став ще бадьорішим, на вас очікують  маленькі сюрпризи – по закінченні забігу ви отримаєте смачні коктейлі», – привітав учасників арт-пікніка секретар міської ради Андрій Табалов.

03 19