22вересня2019

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Заради миру: в Кропивницькому легкоатлетичним забігом відзначили Олімпійський день (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

Заради миру: в Кропивницькому легкоатлетичним забігом відзначили Олімпійський день (ФОТО)

Сьогодні, 7 червня,  у Кропивницькому з нагоди відзначення Олімпійського дня стартував вже традиційний легкоатлетичний пробіг.

07 15

Мета заходу - пропаганда здорового способу життя, залучення широких верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

07 16

Контингент його учасників найрізноманітніший: від спортсменів високого класу до любителів. 

На площі Героїв Майдану учасників пробігу привітали перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, голова відділення Національного олімпійського Комітету України в області Олександр Кузьмін, срібний призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з велоспорту Олександр Симоненко, учасниця чемпіонату Європи, член національної збірної команди з гімнастики спортивної, майстер спорту України Катерина Шумейко, учасник Олімпійських ігор, член національної збірної команди з легкої атлетики, майстер спорту України Дмитро Яковенко, срібний призер Юнацьких Олімпійських ігор, член національної збірної команди з легкої атлетики, майстер спорту України Олег Дорощук.

«Олімпійський день – це родинне свято спорту, головні цінності якого – це мир, злагода добро, те що потрібно людству в усі часи, і що конче необхідно Україні сьогодні», - зазначив під час звернення Сергій Коваленко.

07 18

Учасники свята молодості та краси отримали цінні подарунки від обласної влади та сертифікати учасника Олімпійського дня.

07 17

https://www.facebook.com/kirovogradskaoda/