ЗДОРОВ'Я
Дуже хочеться жити: у Кропивницькому жінка не бажає миритися зі своєю хворобою
- Останнє оновлення: 07 червня 2019
Друзі, допоможіть!!!
Із таким проханням звернулася до небайдужих мешканців Кропивницького у Фейсбуці Вікторія Харитонова.
«У мене лімфома Ходжкіна другої стадії. Лікування тривале та недешеве. А жити дуже хочеться. Сподіваюсь, у цьому світі є люди, які не пройдуть повз моє горе», - йдеться у інформації.
Детальніше за посиланням.
Ще.. 