21вересня2019

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Улюблені місця відпочинку мешканців Кропивницького не відповідають санітарним нормам

ЗДОРОВ'Я

Улюблені місця відпочинку мешканців Кропивницького не відповідають санітарним нормам

Фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради спільно з представником управління ДСНС в області здійснили рейд несанкціонованими пляжами Кропивницького.

12 29

Головна мета рейдової групи — поінформувати відпочивальників про стан річкової води, яка не відповідає санітарним нормам, а також нагадати про важливість дотримання правил безпечної поведінки під час купання.-

«У Кропивницькому жоден стихійний пляж не відповідає санітарним нормам»,  – повідомив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олексій Гненний.

12 30

За результатами досліджень проб річних вод в обласному центрі, яке проводили фахівці Кропивницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби, показники вмісту ртуті перевищують природний фон.

Рейдова група відвідала три улюблені місця відпочинку кропивничан: «Новомиолаївський пляж», річку Сугоклея у парку Перемоги та «Ковалівський пляж». Біля кожного місця купання фахівці встановили таблички про заборону купання та роздали інформаційні бюлетені про правила безпеки на воді.

http://www.kr-rada.gov.ua