04червня2020

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У малих містах Кіровоградщини працюватимуть спецавтомобілі для перевезення осіб з інвалідністю

ЗДОРОВ'Я

У малих містах Кіровоградщини працюватимуть спецавтомобілі для перевезення осіб з інвалідністю

136295

Малі міста з чисельністю населення до 50 тис. осіб мають можливість отримати від Уряду спеціально обладнані автомобілі для перевезення дорослих та дітей з інвалідністю.

Це стало можливим завдяки тому, що Асоціація міст України у співпраці з Урядом та Мінсоцполітики знайшли можливість внести зміни у Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спецтранспорту для перевезення тих, хто має порушення опорно-рухового апарату, повідомила консультантка з комунікації Кіровоградського РВ АМУ Валентина Остапчук..

Умовами забезпечення спеціально обладнаними автомобілями є:

  • проживання не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів;
  • функціонування служби з перевезення, або наявність рішення про утворення її в поточному році;
  • наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;
  • меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими об'єднаннями, ініціативними групами осіб з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Заявки на придбання спецавтівок будуть розглядати у порядку черговості їх надходження. Докладніше умови фінансування та їх змінами можна завантажити за посиланням .

Довідково: раніше спеціальні автомобілі могли отримати виключно міста районного значення та об’єднані територіальні громади (окрім ОТГ, які утворились з центром в місті обласного значення).