22червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині від лептоспірозу помер рибалка

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині від лептоспірозу помер рибалка

10 4На Кіровоградщині від лептоспірозу помер 49-річний мешканець Бобринецького району, який запізно звернувся за медичною допомогою.

Діагноз  підтверджено лабораторно.     

ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» висловлює співчуття родині померлого та нагадує мешканцям області про небезпеку купання у разі наявності травм та пошкоджень шкіри в  непроточних водоймах та непристосованих для того місцях.     

Фахівцями установи проводиться епідеміологічне розслідування  випадку. Відібрані проби води із  водойм, де купався та рибалив чоловік для дослідження на збудники лептоспірозу.

http://labcentr.kr.ua/