ЗДОРОВ'Я
Шанс на відродження: у селі на Кіровоградщині вперше запрацювала медична установа
- Останнє оновлення: 08 серпня 2019

У селі Червоновершка Компаніївського району ніколи раніше не було амбулаторії та свого лікаря.

У рамках державної програми поліпшення надання медичних послуг сільському населенню там побудували сучасну амбулаторію з житлом для лікаря, придбали службовий автомобіль Рено Дастер. Про це на своїй сторінці у фейсбуці поінформував заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.
"Це зацікавило сім‘ю молодої лікарки Донюк Наталії Василівни, яка закінчила Одеський медуніверситет та завершила навчання в інтернатурі. З 1 серпня Наталія Василівна працює в Червоновершці, проживає в сучасній квартирі при амбулаторії, зараз сама водить автомобіль, оскільки водій у відпустці", – йдеться в повідомленні.

Ще.. 