25січня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині триває процедура закупівлі сучасного медичного транспорту

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині триває процедура закупівлі сучасного медичного транспорту

Нові автомобілі для сільських лікарів та 2 реанімобілі для служби екстреної медичної допомоги поповнили автопарки медичних закладів Кіровоградщини.

22 11

Про це інформує прес-служба ОДА.

Новий транспорт для лікарських амбулаторій закуплений за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

22 10

Вартість кожного авто 500 тисяч гривень. 6 таких авто отримали амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги Знам'янського району, 5 – Голованівського, по 3 – Олександрійського та Кропивницького районів, по 2 – Новгородківського та Світловодського, по 1 – Благовіщенського, Новомиргородського, Новоукраїнського та Петрівського районів.

Тривають процедури закупівлі ще двох таких автомобілів, які надійдуть до ЦПМСД Маловисківського району та міста Олександрії.

2 нових реанімобілі (автомобілі екстреної медичної допомоги типу «В») були придбані «Фондом Рината Ахметова» у співпраці з державою. Вони поповнили автопарки закладів служби екстреної медичної допомоги Олександрії та Кропивницького.

22 12