24квітня2024

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Плавчині з Кропивницького поповнили кошик нагород збірної команди країни

ЗДОРОВ'Я

Плавчині з Кропивницького поповнили кошик нагород збірної команди країни

Нещодавно в бразильському Сан-Паулу пройшов чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з вадами слуху.

03 12

У складі національної дефлімпійської збірної команди спортивну честь України на престижному турнірі захищали 18 спортсменів, серед яких і дві вихованки КДЮСШ № 1 міської ради Кропивницького – Ірина Терещенко та Дар’я Тарасенко.

Українська збірна посіла третє загальнокомандне місце серед 29 команд, здобувши 20 медалей різного ґатунку: 3 золоті, 13 срібних і 4 бронзові.

На рахунку двох кропивницьких плавчинь - 11 срібних нагород. Зокрема, Ірина Терещенко завоювала 6 срібних медалей, а Дар’я Тарасенко 5 разів підіймалася на другу сходинку п’єдесталу.

Тренує кропивницьких плавчинь Заслужений тренер України Олена Кузніцова.