14серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У Кропивницькому на незвичайний урок завітали майже півтисячі школярів (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

У Кропивницькому на незвичайний урок завітали майже півтисячі школярів (ФОТО)

В обласному центрі, в гімназії імені Олени Журливої та Центральноукраїнському вищому професійному училищі імені Миколи Федоровського, відбувся Олімпійський урок, в якому взяли участь 440 учнів.

09 19 89 1

Про це інформує пресслужба міської ради Кропивницького.

В рамках проведення «Олімпійського тижня» спортивне свято для дітей спільними зусиллями організували управління молоді та спорту міської ради, обласне відділення Національного олімпійського комітету України та міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

На початку уроку представник обласного відділення НОК України Микола Аношкін розповів учням цікаві факти з історії виникнення і проведення Олімпійських ігор від стародавніх часів до ігор сучасності. У свою чергу керівник обласного відділення Олімпійської академії України Сергій Воропай розповів про «Олімпійську спадщину Кіровоградщини».

09.19.87

Учні спробували свої сили у брейн-рингу та «Олімпійській вікторині», а найкращі знавці олімпійського спорту отримали спеціальні призи.

На згадку про зустріч учасники «Олімпійського уроку» отримали спортивні сувеніри від обласного відділення НОК України, а також дипломи управління молоді та спорту міської ради Кропивницького.

09.19.86

09.19.88

09.19.85

09.19.90

09.19.91