09серпня2020

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На що перетворилося сміттєзвалище одного з сіл Кіровоградшини (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

На що перетворилося сміттєзвалище одного з сіл Кіровоградшини (ФОТО)

Дитячий майданчик на місці колишнього сміттєзвалища побудували у селі Єгорівка Новоукраїнського району.

09 19 101

За словами виконуючого обов`язки старости села Олега Коваленка, створення майданчика – це ініціатива місцевих жителів, йдеться на Суспільному.

«На цьому місці було, скажімо так, сміттєзвалище. Чагарники росли, сміття скидали. Зголосилися люди всі, але питання було – хто прийде виконувати. Так як за умовами проекту не менше п’яти відсотків його вартості повинна бути участь громади. В нас же по проекту вийшло 20 відсотків», – з гордістю розповідає Олег Коваленко.

Вартість майданчика – 49 тисяч гривень. Це гроші з бюджету новоукраїнської громади і жителів села.

«Нам дуже важливе це залучення, тому що люди сьогодні перестануть носити сміття на це сміттєзвалище. Вони його самі прибрали, вони влаштували там ігрові та спортивні зони для своїх дітей… Так, ми даємо кошти на придбання цього обладнання, ми даємо кошти на якусь спецтехніку чи на якесь спеціальне обладнання, але основну роботу виконують люди. Потім вони все це зберігають, потім вони всім цим дорожать. І найголовніше – вони самі замовляють яке обладнання треба, який майданчик, вони знають їх ціну, в них немає сумніву, що у них точно ніхто нічого не украв», – вважає голова Новоукраїнської громади Олександр Корінний.   

Читайте також: Кіровоградщина: на відкриття нових спортивних майданчиків завітав фіналіст шоу «Україна має талант»

Небезпечні «ігрові майданчики» у Кропивницькому під контролем