14серпня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У ще одному селищі на Кіровоградщині планують збудувати мультифункціональний сучасний спортивний майданчик

ЗДОРОВ'Я

У ще одному селищі на Кіровоградщині планують збудувати мультифункціональний сучасний спортивний майданчик

У селищі Побузьке Голованівського району збудують мультифункціональний майданчик.

09 19 103

Відповідне рішення прийняла обласна комісія з відбору проектів з будівництва мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, засідання якої провів перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, інформують на сайті ОДА.

Поле матиме площу 42 х 22 метри і буде покрите синтетичним покриттям. На майданчику можна буде займатися шістьома ігровими видами спорту: футболом, волейболом, баскетболом, гандболом, тенісом, бадмінтоном.

Це вже п'ятий проект мультифункціонального майданчика, погоджений обласною комісією. Повністю готові до початку фінансування будівництва таких майданчиків у Соколівській та Помічнянській ОТГ, у місті Олександрія та селі Козацьке Петрівського району.

Загалом на будівництво нових спортивних майданчиків область отримала майже 4,5 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету. Відповідно до урядової постанови, однією з головних умов отримання коштів є готовність до співфінансування: 50% коштів надає держава, не менше 50% виділяє місцевий бюджет.

Зображення: https://galinfo.com.ua