28лютого2020

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У Кропивницькому молодь зі всієї України долала смуги перешкод (ФОТО)

ЗДОРОВ'Я

У Кропивницькому молодь зі всієї України долала смуги перешкод (ФОТО)

Днями у Кропивницькому провели Кубки України серед юнаків і дівчат з пішохідного та велосипедного туризму. Змагання організовували Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

19 09 235

За нагороди змагань вели боротьбу 23 команди, загалом 230 юнаків і дівчат молодшої вікової групи (2004 – 2007 р. н.) і старшої вікової групи (2002 – 2004 р. н.).

До програми з пішохідного туризму увійшли змагання на дистанціях: «Смуга перешкод» (командні змагання) і «Крос-похід» (командні змагання).

До програми з велосипедного туризму – змагання на дистанціях: «Велоралі» (командні змагання), «Комплексна дистанція» (дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал»), особисті-командні змагання.

19 09 239

До Кропивницького прибули 13 пішохідних команд з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Тернопільської, Сумської, Харківської, Черкаської областей, Києва та дві збірні команди Кіровоградщини. На змагання юних велотуристів приїхали команди з Вінницької, Кіровоградської, Сумської, Харківської та Закарпатської області.

19 09 234

В перший день пішохідні команди змагались на дистанції «Крос-похід», подіум в якій вибороли команди Вінницької, Полтавської (Михайлівська ОТГ-1) та Тернопільської областей.

19 09 236

Велотуристи ж змагались одразу на двох дистанціях – «Тріал» та «Фігурне водіння велосипеда». В першій дисципліні в першу трійку в заліку серед дівчат потрапила Надія Сокур з Кіровоградщини, зайнявши почесне 3 місце.

19 09 238

19 09 237

http://ukrjuntur.org.ua