ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині збудують нову вітроектроелектростанцію
- Останнє оновлення: 02 жовтня 2019
На території Дружелюбівської сільської ради Добровеличківського району планують збудувати вітроектроелектростанцію потужністю 2100 кВт.

Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Олександр Ковтунов на апаратній нараді.
Посадовець, зауважив, що це дозволить покращити стан навколишнього природного середовища за рахунок скорочення викидів парникових газів в атмосферу та забезпечити екологічно чистою електроенергією.
Також він розповів, що найближчим часом заплановано відкриття й інших важливих для галузі екології області проектів. Зокрема, у поточному році в Новомиргороді запустять першу в області біогазову станцію з новітньою технологією перероблення органічних відходів.
Фото: https://ldaily.ua
Ще.. 