04червня2020

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Холоднеча у закладах – законна підстава для запуску тепла у Кропивницькому

ЗДОРОВ'Я

Холоднеча у закладах – законна підстава для запуску тепла у Кропивницькому

Середньодобові показники температури в усіх закладах соціально-культурної сфери Кропивницького будуть щоденно моніторитися.

08 1

Відповідне доручення міський голова Андрій Райкович надав керівникам профільних виконавчих органів міської ради.

«Температура зовнішнього повітря стрімко падає. Погода стає прохолоднішою, тому здійснюємо постійний моніторинг показників градусників, аби мати всі законні підстави запускати у місті тепло. Мережі системи теплопостачання мають бути заповнені водою і перевірені під тиском. Садочки, лікарні, потім школи і житловий сектор», – наголосив міський голова.

Наразі процес підготовки теплового господарства міста до початку опалювального сезону перебуває на жорсткому контролі головного управління ЖКГ міської ради: постійно інспектують технічну і фінансову складові забезпечення вчасної подачі тепла. У свою чергу, спеціалісти КП “Теплоенергетик” щоденно працюють на всіх об'єктах підприємства і готові до їх запуску у штатному режимі.

Очільник міста запевнив, що загалом опалювальний сезон у місті розпочнуть, як належно – коли протягом трьох днів середня температура за вікном знизиться до восьми градусів.

«Ніяких «страшилок» не треба. Інше питання – якої якості буде це тепло. Якість – це щоб в кожній квартирі було більше 18 градусів, щоб людина могла регулювати цю температуру за потребою, сплачуючи за показниками», – зазначив Андрій Райкович.

http://www.kr-rada.gov.ua