ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині витратять понад вісім мільйонів гривень на будівництво сучасної амбулаторії
- Останнє оновлення: 17 жовтня 2019
Перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко проінспектував хід будівельних робіт лікарської амбулаторії у Пантаївці.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці, інформують на сайті ОДА.
Наразі на майданчику завершуються роботи із влаштування фундаменту. Будівельники готуються до прокладання зовнішніх мереж, зворотнього засипання, армування фундаменту. Все йде за графіком.

Для реалізації проекту з державного бюджету виділили 7 269 210 гривень, із селищного бюджету профінансовано 807 690 гривень. Також уже придбаний службовий автомобіль для лікаря за кошти державного бюджету вартістю майже 500 тисяч гривень.

Загалом, у рамках другої черги заплановано збудувати типові амбулаторії у Капітанівці Новомиргородського району та Пантаївці.

Ще.. 