01червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я У медичному закладі Кіровоградщини виявили порушень на понад пів мільйона гривень

ЗДОРОВ'Я

У медичному закладі Кіровоградщини виявили порушень на понад пів мільйона гривень

34iew

Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер Кіровоградської обласної ради» виявили порушення, що призвели до фінансових втрат на понад 550 тисяч гривень.

Ревізія встановила, що на підприємстві за 2018 рік та І півріччя 2019 року зайве виплатили 101,4 тис. грн відпускних. Зокрема, відкликаним із відпусток працівникам проводилася оплата за відпрацьовані дні, однак нараховані відпускні надалі не утримувалися та не підлягали відповідному перерахунку.

Виявлили й низку інших порушень при нарахуванні заробітної плати на 299,2 тис. грн: зайві доплати до мінімальної заробітної плати, завищення премій, зайву оплату праці сумісникам, а також завищення єдиного соціального внеску на заробітну плату працівникам, яким надано статус інваліда. Через це на підприємстві зайве сплатили 84,4 тис. грн єдиного соціального внеску.

Окрім того, оплатили комунальні послуги вартістю 64,9 тис. грн за юридичних осіб, які орендували приміщення.

За результатами ревізії до підприємства застосували попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства стосовно 4 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про встановлені факти порушень поінформували головне управління Національної поліції в Кіровоградській області.