26лютого2020

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Стіни лікарень Кропивницького прикрашатимуть мотиваційні картини

ЗДОРОВ'Я

Стіни лікарень Кропивницького прикрашатимуть мотиваційні картини

У приміщеннях міського полового будинку, перинатального центру обласної лікарні та обласного спеціалізованого будинку дитини нового типу Кропивницького з’явилися Кропивницького з’явилися мотиваційні картини.

14 1

Подарунок закладам зробив зі своєю командою керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул. Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Знайомтесь, це Ісаак Ньютон, Наполеон Бонапарт, Альберт Енштейн та інші відомі особистості, яких знає весь світ! Усі вони народилися або з надзвичайно малою вагою, або з вадами. Однак, невтішні діагнози лікарів не завадили їм стати геніями. Чому я це зробив? Мав велике бажання показати усім батькам, дітки яких народились із проблемами, що їх любов і підтримка можуть стати справжньою панацеєю для малюків. Щиро радий, що моя ініціатива приносить свої позитивні результати. Батьки зупиняються біля цих картин, надихаються прикладами відомих особистостей і з вірою у все найкраще починають ще активніше боротися за здоров'я своїх немовлят», – йдеться у інформації.

14 2

14 3