26лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині практично в кожному районі не вистачає лікарів

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині практично в кожному районі не вистачає лікарів

Медичні та освітні заклади Кіровоградської області потребують 124 лікаря, 33 медичні та 9 молодших медичних сестер.

25 17

Потреба існує у фахівцях медичної галузі за такими посадами: лікар з ультразвукової діагностики, лікар загальної практики – сімейний лікар, лікар-гінеколог-онколог, лікар з гігієни праці, лікар-патологоанатом та ін. Із представлених вакансій 3 передбачають неповну зайнятість лікарів.

Що ж до медичних сестер, то на Кіровоградщині потрібні сестри медичні операційні, сестри медичні з фізіотерапії, сестри медичні з косметичних процедур та сестри медичні з дієтичного харчування. Також вакантними є 1 робоче місце сестри-господині.

Крім того, є вакантними 3 посади молодших медичних сестер з догляду за хворими, а також 6 вакансій молодших медичних сестер (санітарка, санітарка-прибиральниця, санітарка-буфетниця та ін.).

Лікарям медичні заклади Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн) до 14 000 гривень. Для сестер медичних розмір заробітної плати коливається від 4173 до 2256 грн. А молодшим медичним сестрам роботодавці пропонують від 4173 до 4500 грн.

Медичні працівники потрібні практично у всіх районах Кіровоградщини.

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.