26лютого2020

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Наступного тижня дехто з кропивничан залишиться майже на добу без води

ЗДОРОВ'Я

Наступного тижня дехто з кропивничан залишиться майже на добу без води

13 18У Кропивницькому в зв’язку з проведенням робіт із заміни запірної арматури по вул. Семена Тютюшкіна 17 грудня з 9-ої до 21-ої години буде відключене водопостачання житлових будинків приватного сектора в мікрорайоні Новомиколаївка.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області з посиланням на обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград».

До того ж продовжуються роботи з реконструкції водопровідної насосної станції по вул. Полтавській, отож 18 грудня з 9.00 до 21.00 буде відсутнє відопостачання житлових будинків № № 22, 24 (корпус 1, 2), 28 (корпус 1, 2), 30, 32.

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області рекомендує керівникам підприємств, установ, організацій та населенню звернути увагу на необхідність зробити запас води.

Особливо це стосується лікувально-профілактичних, дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, закладів соціальної сфери, що знаходяться на зазначеній території.

На час припинення водопостачання вода буде підвозитися споживачам автоцистерною: для установ - з 9.00 до 17.00, для населення – з 17.00 до 21.00.