26лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я В ОТГ на Кіровоградщині об’єднають декілька ФАПів

ЗДОРОВ'Я

В ОТГ на Кіровоградщині об’єднають декілька ФАПів

В Україні продовжується реформа системи охорони здоров’я. Зокрема, у Приютівській об’єднаній територіальній громаді в рамках цієї реформи оптимізують первинну ланку медичної допомоги.

 19 12 166

Безпосередньо зараз відбувається приведення назв закладів первинної ланки у відповідність до затвердженої мережі, інформують на сайті ОТГ.

Так, депутати Приютівської селищної ради погодили проведення оптимізації мережі частини фельдшерсько-акушерських пунктів рішенням сесії від 17 грудня 2019 року.

Дане рішення надасть можливість Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександрійського району Кіровоградської області провеcти оптимізацію мережі фельдшерсько-акушерських пунктів шляхом приєднання: ФАПу с. Костянтинівка до Бутівської АЗПСМ, а також ФАПів с. Піщаний Брід та с. Пустельникове до ФАПу с. Ізмайлівка. Замість ФАПів в даних населених пунктах у тих же будівлях будуть діяти громадські медичні пункти.

У свою чергу, Приютівська селищна рада продовжує працювати над створенням належних умов та мотивуванням лікарів надавати якісну медичну допомогу в сільській місцевості. Тож, незважаючи на зміни в процесі оптимізації, мережа закладів охорони здоров’я у населених пунктах Приютівської ОТГ буде збережена та продовжить працювати у звичному для населенні форматі під новими назвами «Громадські пункти здоров’я».