10квітня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Матеріальну базу міської лікарні Кропивницького поповнило нове медичне обладнання

ЗДОРОВ'Я

Матеріальну базу міської лікарні Кропивницького поповнило нове медичне обладнання

До Центральної міської лікарні Кропивницького надійшли три апарати інтенсивної вентиляції легень, які були придбані за кошти міського бюджету.

25 1

За інформацією начальниці управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, до кожного з них у комплекті додається кисневий концентрат.

«Ми розуміємо, що від нашої готовності працювати в умовах спалаху хвороби залежать життя кропивничан. Це – принципова позиція міського голови Андрія Райковича, тому навчання персоналу і підготовка медичного обладнання відбуваються активно. До сьогодні лікарня мала три апарати штучної вентиляції легень, і цього медикам вистачало для роботи. Але, враховуючи, як швидко COVID 19 розповсюджується країнами світу, ми вирішили підсилити можливості лікарні, і в терміновому порядку закупили ще три додаткових корейського виробника. Вони підходять для лікування як дітей, так і дорослих», – наголосила посадовиця.

Також до цієї медустанови продовжують надходити і засоби індивідуального захисту. Для спеціалістів, які працюватимуть із хворими на коронавірусну інфекцію, замовили понад 100 комплектів одноразового одягу та 70 — багаторазового використання.

http://kr-rada.gov.ua