21січня2021

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Для здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю на Кіровоградщині бракує двох десятків фахівців

ЗДОРОВ'Я

Для здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю на Кіровоградщині бракує двох десятків фахівців

26лікар

Для здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду на території районів Кіровоградщини потрібен 21 лікар із загальної гігієни.

Зокрема, у Кропивницькому потрібні 3 фахівця для здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю за дотриманням санітарного законодавства (заробітна плата: 5000 грн); здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю вантажів, що переміщуються через митний кордон на території області (заробітна плата: 5000 грн); для здійснення державного санітарно-епідеміологічного контролю за дотриманням санітарного законодавства, показників вмісту шкідливих для здоров'я людини речовин та інгредієнтів у тютюнових виробах, які реалізуються на території області (заробітна плата: 5000 грн). За усіма вакансіями роботодавець не ставить вимог до стажу роботи, проте, кандидати на посади повинні вільно володіти державною мовою та вміти працювати з ПК.

З метою реалізації першочергових заходів щодо профілактики масових неінфекційних захворювань (отруєнь), радіаційних уражень людей, а також виникнення інфекційних хвороб, у т.ч. шляхом передачі яких є харчові продукти, на Петрівщині та Світловодщині потрібні по 2 лікаря із загальної гігієни (заробітна плата: 5000 грн).

По 1 лікареві на аналогічні посади потрібні у Благовіщенському, Вільшанському, Гайворонському, Голованівському, Долинському, Компаніївському,  Маловисківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Новоархангельському, Олександрійському, Олександрівському, Онуфріївському та  Устинівському районах Кіровоградщини. Заробітна плата за усіма вакансіями – 5000 грн.

За більш детальною інформацією слід звертатися до районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям КОЦЗ