24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Сергій Коваленко: Негода вклала на лікарняні ліжка дев'ятеро людей із обмороженнями

ЗДОРОВ'Я

Сергій Коваленко: Негода вклала на лікарняні ліжка дев'ятеро людей із обмороженнями

 


Від початку стихійних метеорологічних явищ в обласному центрі вже 42 особам надано спеціалізовану первинну медичну допомогу, поінформував сьогодні під час апаратної наради в міськраді начальник управління надзвичайних ситуацій Сергій Коваленко.

«Дев’ятеро осіб із обмороженнями кінцівок, переважно - верхніх, розміщено у стаціонарних медичних закладах», - повідомив чиновник.

Людей із обмороженнями виявляли під час проведення 15 соціальних рейдів.