ЗДОРОВ'Я
Сергій Коваленко: Негода вклала на лікарняні ліжка дев'ятеро людей із обмороженнями
- Останнє оновлення: 11 січня 2017

Від початку стихійних метеорологічних явищ в обласному центрі вже 42 особам надано спеціалізовану первинну медичну допомогу, поінформував сьогодні під час апаратної наради в міськраді начальник управління надзвичайних ситуацій Сергій Коваленко.
«Дев’ятеро осіб із обмороженнями кінцівок, переважно - верхніх, розміщено у стаціонарних медичних закладах», - повідомив чиновник.
Людей із обмороженнями виявляли під час проведення 15 соціальних рейдів.
Ще.. 