24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Тетяна Тимошенко: Більшість померлих через охолодження українців вживали алкоголь

ЗДОРОВ'Я

Тетяна Тимошенко: Більшість померлих через охолодження українців вживали алкоголь

В Україні від морозів загинули 40 людей. 10 з них померли у власних оселях, інформує "Лівий берег" з посиланнм на голову профільного управління МОЗ Тетяну Тимошенко.

З цих 40 випадків у медустановах померли три людини, на вулиці - 27 і у власних будинках - 10.

Найбільше летальних випадків унаслідок замерзання зареєстровано в Рівненській, Львівській і Миколаївській областях.

Згідно з інформацією Міністерства охорони здоров'я, станом на ранок четверга 869 людей звернулися по допомогу після обморожень, з них госпіталізовано 753 особи.

У більшості випадків люди вживали алкоголь.

У Західній Європі холодна погода, що встановилася минулого тижня, загалом забрала вже понад 60 життів.