ЗДОРОВ'Я
Тетяна Тимошенко: Більшість померлих через охолодження українців вживали алкоголь
- Останнє оновлення: 12 січня 2017

В Україні від морозів загинули 40 людей. 10 з них померли у власних оселях, інформує "Лівий берег" з посиланнм на голову профільного управління МОЗ Тетяну Тимошенко.
З цих 40 випадків у медустановах померли три людини, на вулиці - 27 і у власних будинках - 10.
Найбільше летальних випадків унаслідок замерзання зареєстровано в Рівненській, Львівській і Миколаївській областях.
Згідно з інформацією Міністерства охорони здоров'я, станом на ранок четверга 869 людей звернулися по допомогу після обморожень, з них госпіталізовано 753 особи.
У більшості випадків люди вживали алкоголь.
У Західній Європі холодна погода, що встановилася минулого тижня, загалом забрала вже понад 60 життів.
Ще.. 