29вересня2023

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Де у Кропивницькому видають безкоштовні ліки для жіночого здоров’я

ЗДОРОВ'Я

Де у Кропивницькому видають безкоштовні ліки для жіночого здоров’я

20 8Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини в рамках співпраці з міжнародною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів» безплатно надаватиме жінкам Кіровоградщини певний перелік препаратів.

Про це повідомила директорка медзакладу Наталія Нор, інформує пресслужба облради.

За її інформацією, меморандум про взаєморозуміння центр планування сім‘ї підписав задля забезпечення комплексної допомоги з питань планування сім‘ї жінкам Кіровоградщини.

Завдання центру – надавати безоплатний доступ до програми планування сім‘ї жінкам, які постраждали від кризи, а також забезпечити їм доступ до якісних медичних послуг.

Пані Нор також зазначила, що провайдером програми в рамках співпраці є обласне комунальне підприємство «Кіровоградфармація».

«Тобто, ліки, а це комбіновані оральні контрацептиви, презервативи, гормональні препарати для жінок різного віку – при вагітності, при лікуванні порушень менструального циклу, замісна терапія в менопаузі, плюс внутрішньоматкові спіралі, можна отримати як у нас в аптеці, так і в аптеці «Кіровоградфармація» №118 у Кропивницькому», – пояснила директорка обласного центру планування сім‘ї та репродукції людини.