ЗДОРОВ'Я
Коноплі використають для лікування раку та інших хвороб
- Останнє оновлення: 20 березня 2017

В Україні діятиме перший європейський центр терапії марихуаною.
Про це міський голова Глухова Мішель Терещенко повідомив у facebook.
"Під час спілкування з інвесторами ми змогли привернути їхню увагу до створення в Глухові першого європейського центру терапії марихуаною. Він має відкритись за три місяці, коли буде новий врожай конопель», – написав Терещенко.
За його словами, центр допоможе в лікуванні хворих пацієнтів, а здоровим людям –залишатися в доброму здоров’ї.
«Він буде більше схожий на центр краси, аніж на лікарню, і люди матимуть змогу не лише отримати лікування, а й також розслабитися або привести себе в хорошу форму", – додав він.
Мер розповів, як народилася ідея.
Найбільше, що він може зробити для онкохворих містян, які звертаються до нього по допомогу, – це попросити соціальні служби виплатити їм 5 тисяч гривень, коли насправді вони потребують набагато більше для хіміотерапії. Та навіть якби була можливість збільшити допомогу в п’ять разів, цього все одно буде недостатньо, написав мер.
"Але в Глухові ми маємо коноплі! Це наша традиція і ми навіть маємо відомий Інститут конопель, який ще 20 років тому міг виводити сорти конопель без ТГК (тобто ненаркотичні), але не без канабіноїдів, які можуть використовуватись для боротьби з численними захворюваннями: рак, склероз, Паркінсон, Альцгеймер», – йдеться в повідомленні.
Посилаючись на медичні дослідження, мер Глухова розказав про властивості канабіноїдів і онкологічні захворювання, які вони допомагають лікувати.
Терещенко запросив лікарів, науковців, інвесторів та просто зацікавлених осіб у дослідженні цієї методики контактувати з ним у facebook, щоб долучитися до проекту.
Ще.. 