24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Баскетбол

ЗДОРОВ'Я

Баскетбол

Тріумфальний сезон 2013-2014 років чотирьох кіровоградських баскетбольних команд лишився історією.

Тоді чоловічі команди – вищоліговий «Кіровоград» і першоліговий «Кіровоград-2» разом із жіночим вищоліговим колективом «Єлисавет-Баскет» здобули золоті медалі. Дівчата з «Єлисавет-Баскет-2» у Першій лізі фінішували другими. Та цього сезону у професіональному баскетболі Кіровоградщину представлятиме лише одна команда БК «Золотий Вік» – правонаступник БК «Кіровоград-2». На тижні, що минув, відбулося представлення команди (на знімку), яка змінила назву, емблему, суттєво оновила склад. За словами головного тренера команди Андрія Білозерського президентом клубу поставлене завдання мінімально бути четвертими, максимально – виграти вищоліговий чемпіонат.
У новому сезоні виступатимуть 9 команд, кіровоградці розпочнуть його домашніми іграми 1-2 листопада проти южненського «Хіміка-2».