ЗДОРОВ'Я
У Кропивницькому вперше пройшов турнір із художньої гімнастики «Квітка України»
- Останнє оновлення: 10 квітня 2017

Уперше у Кропивницькому у спортзалі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка пройшов Всеукраїнський турнір із художньої гімнастики «Квітка України».
"Маю надію, що ці змагання стануть доброю перевіркою майстерності та допоможуть показати найкращі результати", - наголосив голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, вітаючи спортсменів та їхніх наставників.
У турнірі «Квітка України» взяли участь більше 200 юних гімнасток із Дніпра, Білої Церкви, Києва, Кривого Рогу, Маріуполя, Кременчука, Кропивницького, Бобринця, Львова, Одеси, Павлограда, Полтави та Херсона.
Спортсменів та тренерів також привітала майстер спорту України з гімнастики художньої, неодноразова переможниця Всеукраїнських та міжнародних змагань, член збірної команди України 2007, 2008, 2009 років, випускниця Кіровоградського СК «Зірочка» Катерина Квітка.
Фото з сайту ОДА
Ще.. 