ЗДОРОВ'Я
У Кропивницькому завершилися Всеукраїнські змагання “Кубок космонавтики”
- Останнє оновлення: 19 квітня 2017

На Аджамському шосе Кропивницького пройшли Всеукраїнські змагання «Кубок космонавтики», відкрита першість міста й області з велоспорту на шосе. У змаганнях взяли участь 156 спортсменів із 16 команд.
Представники комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту міської ради» завоювали 8 золотих, 9 срібних і 6 бронзових нагород, інформує прес-служба міськради.
Ще.. 