ЗДОРОВ'Я
Чому треба обмежувати вживання солодких газованих напоїв
- Останнє оновлення: 23 квітня 2017

Наслідком регулярного вживання солодких газованих напоїв може стати зменшення об’єму головного мозку та погіршення пам’яті.
Про це пишуть американські вчені в журналах Alzheimer’s & Dementia і Stroke. За їх словами, вживання газованих напоїв утричі підвищує ризик виникнення інсульту та недоумства.
"Наші результати вказують на зв’язок між високим споживанням цукровмісних напоїв і атрофією головного мозку, в тому числі зменшенням обсягу мозку і погіршенням пам’яті", – зазначив співавтор робіт, невролог Меттью Пас з Бостонського університету.
Раніше вчені встановили, що цукор і стрес пригнічують ген, який стимулює ріст нервів.
Отже, наслідки надлишкового споживання цукру ще гірші, ніж вважалося. Цукор часто критикують за його нездатність забезпечити важливі поживні речовини, але, здається, нас чекають нові відкриття.
Однак не варто думати, що всі продукти і напої з вмістом цукру шкідливі, просто потрібно встановлювати ліміти споживання.
Ще.. 