ЗДОРОВ'Я
“РоверОк” у Кропивницькому виявив найвправніших дітей та "супер-мам"
- Останнє оновлення: 08 червня 2017

У Кропивницькому відбувся ХІ традиційний турнір з велоперегонів серед дітей «РоверОк», присвячений Дню захисту дітей.
У змаганнях, організованих громадською організацією «Клуб велолюбителів «Там-Де-Ми», за сприяння відділу фізичної культури та спорту міської ради й обласного відділення Національного олімпійського комітету України, взяли участь 95 юних велосипедистів проведено, інформує прес-служба міськради .

Під час урочистого відкриття змагань учасників та гостей велозмагань привітали Заслужений майстер спорту України з велоспорту на треку, срібний призер XXVIІ літніх Олімпійських ігор, почесний громадянин міста Олександр Симоненко, президент клубу велолюбителів «Там-Де-Ми» Сергій Ларшин та майстер спорту України міжнародного класу з велоспорту Юрій Симоненко.
Переможцями у вікових категоріях від двох до десяти років стали: Марк Васильєв, Назарія Швець, Іван Харін, Марк Безуглий, Влада Попова, Дмитро Полуденко, Софія Король.
Мами юних спортсменів стали учасниками велоперегонів «Супер-мама». Тут перемогу святкувала Аліса Самсонова. Срібну медаль завоювала Ірина Вейчук. Третє місце посіла Євгенія Король.
Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту міської ради, медалями від обласного відділення НОК України, кубками і призами від спонсорів змагань.
Ще.. 