24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я “РоверОк” у Кропивницькому виявив найвправніших дітей та "супер-мам"

ЗДОРОВ'Я

“РоверОк” у Кропивницькому виявив найвправніших дітей та "супер-мам"

У Кропивницькому відбувся ХІ традиційний турнір з велоперегонів серед дітей «РоверОк», присвячений Дню захисту дітей.

У змаганнях, організованих громадською організацією «Клуб велолюбителів «Там-Де-Ми», за сприяння відділу фізичної культури та спорту міської ради й обласного відділення Національного олімпійського комітету України, взяли участь 95 юних велосипедистів проведено, інформує прес-служба міськради .

Під час урочистого відкриття змагань учасників та гостей велозмагань привітали Заслужений майстер спорту України з велоспорту на треку, срібний призер XXVIІ літніх Олімпійських ігор, почесний громадянин міста Олександр Симоненко, президент клубу велолюбителів «Там-Де-Ми» Сергій Ларшин та майстер спорту України міжнародного класу з велоспорту Юрій Симоненко.

Переможцями у вікових категоріях від двох до десяти років стали: Марк Васильєв, Назарія Швець, Іван Харін, Марк Безуглий, Влада Попова, Дмитро Полуденко, Софія Король.

Мами юних спортсменів стали учасниками велоперегонів «Супер-мама». Тут перемогу святкувала Аліса Самсонова. Срібну медаль завоювала Ірина Вейчук. Третє місце посіла Євгенія Король.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту міської ради, медалями від обласного відділення НОК України, кубками і призами від спонсорів змагань.