ЗДОРОВ'Я
Разом зробили добру справу
- Останнє оновлення: 05 січня 2015

Гемодіалізна зала в обласній лікарні відремонтована, медичне обладнання встановлено, пацієнти отримують життєво необхідну процедуру на новому місці – такий підсумок благодійної акції «Разом – заради добра».
Нова зала розрахована на 14 місць. За умови роботи у чотири зміни зможе забезпечити лікування 150 хворих. Це вимагає розширення штату медичного персоналу. Тож, за словами директора департаменту охорони здоров’я Олега Рибальченка, відповідні розрахунки вже передано обласній раді.
Принагідно голов-ний лікар закладу Лариса Андреєва подякувала спонсорам доброї справи. Так, Володимир Арсірій, керівник новоукраїнського підприємства «Степ-Агро», одним із перших перерахував на рахунок фонду 40 тис. грн., ПСП «Димитрове» – 20 тис. грн., колектив Олександрійської ЦРЛ – 17 тис. грн., ПСП «Зарічне», «Вересень-плюс» та асоціація медичних сестер Кіровоградщини по 10 тис. грн., агрофірма «МЮНТТ» – 5 тис. грн. Активними помічниками виступили мешканці Голованівського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Ульяновського та інших районів.
Керівник «Друкмаш-центру» Людмила Шубіна, очолюване якою підприємство було генпідрядником ремонтних робіт, закликала колег-підприємців і надалі брати участь у доброчинних акціях. На черзі – реставрація опікового відділення обласної лікарні та ремонт обласної дитячої лікарні.
Анастасія ЧЕГОЛЯ
Ще.. 