24червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я На Кіровоградщині чоловік захворів на ботулізм, поївши в’яленої риби

ЗДОРОВ'Я

На Кіровоградщині чоловік захворів на ботулізм, поївши в’яленої риби

За оперативними даними Олександрійського міськміжрайонного відділу лабораторних досліджень, 7 вересня до Олександрійської центральної районної лікарні звернувся чоловік, якому встановили попередній діагноз – ботулізм. 

9334aПерші симптоми недуги з’явилися ще 4 вересня, через 3 дні після вживання в їжу в’яленої риби, а саме лящя, поінформували в Кіровоградському обласному лабораторному центрі.

Перебіг захворювання на ботулізм лікарі ставлять як середній, хворого направлено до Кіровоградської обласної лікарні.

Спеціалісти установи продовжують санітарно-епідеміологічне розслідування.