ЗДОРОВ'Я
На Кіровоградщині чоловік захворів на ботулізм, поївши в’яленої риби
- Останнє оновлення: 08 вересня 2017
За оперативними даними Олександрійського міськміжрайонного відділу лабораторних досліджень, 7 вересня до Олександрійської центральної районної лікарні звернувся чоловік, якому встановили попередній діагноз – ботулізм.
Перші симптоми недуги з’явилися ще 4 вересня, через 3 дні після вживання в їжу в’яленої риби, а саме лящя, поінформували в Кіровоградському обласному лабораторному центрі.
Перебіг захворювання на ботулізм лікарі ставлять як середній, хворого направлено до Кіровоградської обласної лікарні.
Спеціалісти установи продовжують санітарно-епідеміологічне розслідування.
Ще.. 