23червня2018

ГОЛОВНА Ще.. ЗДОРОВ'Я Медична реформа у Кропивницькому: відкрито ще один сучасний комунальний заклад

ЗДОРОВ'Я

Медична реформа у Кропивницькому: відкрито ще один сучасний комунальний заклад

21729644 1248906078543833 1186956608 o

В обласному центрі – черговий знаковий день – відкриття комунального закладу  “Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня м. Кропивницького”.

Ремонт приміщення обійшовся в 10 мільйонів гривень, ще 5 мільйонів – пішло на його оснащення. 

«Це робота, що проводилася протягом кількох років, і ось тепер маємо підставу пишатися зробленим. Ми не лише прикрасили зовнішню оболонку – фасад закладу, а  максимально оснастили його, привели до найвищих європейських вимог. Щоб послуги по народженню дітей були максимальними, щоб кожній мамі, котра тут народжує, було зручно та  комфортно, щоб люди вірили, що влада максимально дбає про них, і щоб не боялися народжувати», –  сказав у своєму вступному слові міський голова Кропивницького Андрій Райкович. 

«Мер» пообіцяв продовжувати реформування медичної галузі й зізнався, що віднині не боїться цього слова «реформування». Бо за цим терміном стоїть розуміння, що треба змінити в медичній галузі, щоб вона запрацювала, як належить.

До відкриття пологового будинку з функціями перинатального центру  Андрій Райкович  вручив закладу сертифікат на дитячий рентген. Його вартість – 1 мільйон 120 тисяч гривень.

Фото звідси.